Profile

Join date: Jun 10, 2022

About

Portāls Sportacentrs.com piedāvā Moldovas un Latvijas futbola valstsvienību cīņas spilgtāko momentu teksta izklāstu. UEFA Nāciju līgas D1 grupas spēles sākums paredzēts pulksten 19:00.


Latvija – Moldova tiešraide


Latvija – Moldova tiešraide


Sākumsastāvi

Moldova: Reiljans - Posmaks, Bolohans, Armašs - Revenko, Race, S. Pletike, Rjabčuks - Kaimakovs, M. Pletike, Nikolaesku.

Latvija: Šteinbors - Savaļnieks, Černomordijs, Dubra, Jurkovskis - Cigaņiks, Emsis, Zjuzins, J. Ikaunieks - Uldriķis - Gutkovskis.


Latvijas vīriešu futbola izlase UEFA Nāciju līgas turnīrā D līgā aizvada spēli izbraukumā pret Moldovas valstsvienību.


Latvijas vīriešu futbola izlase šodien UEFA Nāciju līgas D līgas trešajā mačā viesosies pie Moldovas. Mačs “Zimbru” stadionā Kišiņevā sāks plkst. 19:00, tiešraidē to translējot platformai “Viaplay”.


Latvijas futbolisti pirmās divas Nāciju līgas spēles aizvadīja mājās, ar 3:0 pārspējot Andoru un ar 1:0 uzvarot Lihtenšteinu. Moldova tikmēr izbraukumā ar 2:0 uzveica Lihtenšteinu un cīnījās neizšķirti 0:0 ar Andoru. Tādējādi pēc divām spēlēm Latvijai ir seši punkti, Moldovai – četri, Andorai – viens, bet Lihtenšteina ir bešā. Otrdien Latvijas futbolisti vasaras spēļu ciklu noslēgs ar maču Lihtenšteinā. Septembrī vispirms būs mačs mājās ar Moldovu, bet pēc tam izbraukuma spēle Andorā. Latvijas futbola izlase nav zaudējusi sešās spēlēs pēc kārtas jeb 239 dienas, kas starp Eiropas izlasēm ir sestais labākais rādītājs.

UEFA Nāciju līga: Latvija – Moldova tiešraide

More actions